Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Yaşam

Dream Apart ‘ta sosyal yaşam olanakları da tam bir rezidans kalitesindedir.  625 m2 ‘lik devasa havuzunda yüzebilir veya servisimizle 900mt uzaklıkta denizin ve kumsalın buluştuğu eşsiz Antalya sahillerin keyfini çıkartabilirsiniz.

Restoranımızda çok uygun fiyatlara dünya mutfaklarından farklı ve eşsiz tatları tadabilir. Sabah kahvaltınızı havuz kenarında arkadaşlarınızla ya da ailenizle yiyebilir, Akdeniz gecelerinin keyfini barımızda içeceklerinizi yudumlarken romantik bir gece geçirebilirsiniz.

İsterseniz sabah sporunuzu Fitness salonumuzda veya enfes havasını solurken doğayla içiçe koşarak sağlıklı yaşama huzur dolu bir ortamda kavuşabilirsiniz.

Özel güvenlik hizmetlerimiz sayesinde huzurunuzu kaçırabilecek her şeye en kısa zamanda müdahale ederek gönül rahatlığıyla uyabilirsiniz.  Dream Apart’da huzur ve güven en önemli unsurlardandır. Bu yüzden her kese kapılarımız açık değildir. Parasını ödeyip devre tatilini almış olan bir kişi huzuru kaçırıyorsa gerekli görüldüğü takdirde tekrar parası geri iade edilerek gönderilebilir. Bizler; ailenizle huzurlu bir şekilde tatilinizi geçirmeniz için her şeyi yapıyoruz. Bu bizim görevimiz…

Hava alanına indiğiniz anda tatilinize bizimle başlarsınız. Sizleri isterseniz VIP servislerimizle karşılar, profesyonel ekibimizle odalarınıza kadar eşlik eder ve her türlü ihtiyacınızı en kısa zamanda gidermek için var gücümüzle çalışırız.

Evlerinizi özel temizlik elemanlarımızla, gönül rahatlığıyla devralır, istediğiniz zaman temizlik hizmetimizden faydalanır, her gün temiz çarşaf gibi hizmetleri sizlere ulaştırırız.

ÜCRETSİZ HİZMETLER
625 m2 açık yüzme havuzu - Kapalı Havuz- Fitness Center - Yürüme ve Koşu yolları - Hamam - Sauna - Deniz Servisi

ÜCRETLİ HİZMETLER
Hava Limanı Sevisi ( VIP ) - Teras Cafe-Kafeterya-Kahvaltı -Öğle yemeği -Akşam yemeği -Ekstra Ev Temizlik servisi